Працюй заради майбутнього

Є приватною компанією з обмеженою відповідальністю, що базується в Одесі, Україна,яка обслуговує міжнародну галузь морського судноплавства, та надає повний професійний комплексний сервіс з питань технічного ремонту та працевлаштування плавскладу, його навчання, кібербезпеки та відповідністі до вимог спрямованих на Проекти безпеки та охорони навколишнього середовища.

Прокрути вниз

Секторний фокус

Facilitate Icon

Сприяння морському навчанню

Для моряків, які прямують на судна, що відвідують порти США, ми надаємо комп'ютерне навчання від MARPOL Training Institute Inc., Каліфорнія, США, з видачею відповідних затверджених сертифікатів відповідно до вимог Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA, США).

Facilitate Icon

Морська
Інженерія

Ми надаємо високоякісний професійний ремонт суден на плаву для усіх секторів морського повсіденного середовища.

Facilitate Icon

Інспекції
Аудіти

Ми надаємо найвищої якості Інспекції та Аудіти з питань технічної, комерційної, рекрутінгової та наглядовій допомоги для морській спільноті за конкурентними цінами.Thwart Icon

Захист кібербезпеки від загроз

Для судноплавних компаній та морських торгових портів ми пропонуємо цілісну оцінку та визначення ризиків з кібербезпеки та їх усунення. Підготовка до вимог ІМО 2021.Quality Icon

Забезпечення якісних моряків та управлінського персоналу

Ви значно збільшите свої шанси знайти роботу в морі, якщо закінчите та отримаєте затверджені та визнані сертифікати походження США.

Про нас

tax

Сертифікація компанії

  • Company #1 Image
  • Company #2 Image
  • Company #3 Image
  • Company #4 Image

WFT - це компанія з міжнародною мережою для морської індустрії , яка надає інтегровану технічну, людську, навчальну,а також підтримку з кібер безпеки, інспекції, аудіти,та експертизи,що необхідні для забезпечення безпеки та прибуткової експлуатації судна.

WFT забезпечує:

• Усі види ремонту суден на плаву по всьому світі.

• Допомога у питаннях з морської кібер безпеки та підтримки.

• Незалежні інспекції, та інспекції з боку Третьої сторони, Унутрішні та Зовнішні аудіти, інспекції від імені Держави Прапора,експертизи з безпеки, допомога в питаннях пов’язанних з страхуванням від імені P&I та H&M.

• Навчання та оновлення освітніх програм щодо існуючих та майбутніх вимог SOLAS, MARPOL, USCG, VGP (VIDA), PSC з питань екології та безпеки.

• Професійні українські старші офіцери та рядові; морські керівники, включаючи: суперінтендантів, аудиторів, сюрвейорів та пілотів. Повні та часткові екіпажі, окремі морякі, бригади, що складаються з: слюсарів, малярів, інженерів програмного забезпечення ІТ,суперінтендатнів інженерів, електриків, S&Q суперінтендантів, Порт капітанів та експертів з кібербезпеки.

WFT ліцензована відповідно до Міністерства Cоціальної Політики України N 616 від 22 квітня 2019 року; сертифікована відповідно до Конвенції з морської праці (MLC) 2006, ISO 9001: 2015; та вимог до IQ Net

ПРИВІТАННЯ ВІД НАШОГО COO :

CEO Photo
Капітан Олександр Чемерський Директор WFT

Шановні клієнти

Ми в WFT, Одеса, Україна будемо раді бачити Ваші потреби, щоб допомогти у безпеці судноплавстві на морі, захисті навколишнього середовища, підготовці моряків до виконання обох вищезазначених завдань.

WFT забезпечує ремонт суден без виведення з експлуатації,постачання єкіпажів, сертифікованого навчання, допомогу у питаннях з кібербезпеки та відповідності до міжнародних норм та правил з метою безпечного, ефективного та економічного керування суднами.

У галузі повного об’ьеднаного морського сервісу та підготовки індустрії на перспективу ми сподіваємось бути лідером.

Ми Працюемо Заради Майбутнього.

Дякуємо,
З повагою,
WFT

Подивитись сертифікати
Service Icon

Інженерія

WFT забезпечує якісний та професійний ремонт на плаву у всіх галузях морського робочого середовища, в усьому світі, з особливим акцентом на прибрежну галузь морській відновлюваній енергії нафти та газу,. ….

Докладніше
Service Image
Service Icon

Кібербезпека

Одним з наших основних проектів в Україні є розвиток морської кібербезпеки на шляху до рекомендацій ІМО 2021 року...

Докладніше
Service Image
Service Icon

Інспекції, Сюрвеї, Аудіти

Ми надаємо найвищої якісті технічні, комерційні, юридичні, відповідності, рекрутингові інспекції, сюрвеї та аудіти міжнародній морській спільноті за конкурентними цінами...

Докладніше
Service Image
Service Icon

Трейнінги

Ми є представником MARPOL Training Institute Inc. (MTI) в Україні та Східній Європі для забезпечення комп'ютерного навчання (CBT) для виконання стандартів MARPOL, загального дозволу судна (VGP)...

Докладніше
Service Image
Service Icon

Працевлаштування

Ми пропонуємо українських професійних старших офіцерів і рядових для міжнародної морської галузі судноплавства, а також морських керівників, суперінтендантів, аудиторів, інспекторів та лоцманів. Ми пропонуємо як повний екіпаж,та і частину екіпажу, одного моряка, бригади, сформовані з зварювальників, малярів, а також морських ІТ-інженерів, інженерів та електриків, технічних суперінтендантів , Порт капітанів...

Докладніше
Service Image

Наші Партнери

Partners

Контактна
інформація

Проспект Академіка Глушко, 32,
Офіс 1,
ОДЕСА, 65121,
УКРАЇНА

Вулиця Першого Травня, 5,
Офіс 178-Н,
Чорноморськ,
ОДЕСЬКА Обл., 68002
УКРАЇНА

Прямий: +380 48 737 4870
Прямий: +380 48 794 0612
Моб-ний:+380 67 482 1760

info@workforfuture.com.ua